SUTAZ

Naše občianske združenie EYE OPENER S, o.z., ktoré sa stará o mentálnu prípravu reprezentácií vo futbale SR muži "A", SR "U21", v hokeji SR "U20", Janka Volka, nášho majstra Európy v šprinte, Ivana Buchingera, jednotky východoeurópskeho rebríčka MMA, v spolupráci so županom Bratislavského samosrpávneho kraja organizuje prednášky na stredných školách, v Indii program mentálenho nastavenia beží na 4 fakultách renomovanej DAVV Univerzity. Nášho programu sa zúčastania v blízkej dobe príslušníci zásahového komanda Prezídia Policajného zboru SR,

s radosťou privíta žiakov vo veku od 15 do 19 rokov na pobyty ako "brigádnikov-dobrovoľníkov" v našom centre mentálnej prípravy vrcholových športovcov a v našom projekte.

Pobyt zahŕňa: ubytovanie po 1 na izbe, jedlo pitie, program, workshop.

Pomôžte nám so starostlivosťou o interér a exteriér nášho centra, s administratívnymi či organizačnými prácami, a zažite u nás program ako naši vrcholoví športovci, top manažéri, umelci, biznismeni, politici bez akýchkoľvek nákladov. Pobyt je zameraný na zvýšenie koncentrácie, pozornosti, výdrže, stability, život v prítomnosti.

Prihlásiť sa je možné od 20.06.2021 do 30.06.2021

Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu. Je potrebné priniesť negatívny covid19 test nie starší ako 12 hodín. Je možné absolvovať v Leviciach alebo Šahách na začiatku pobytu. Upozorňujeme, že väčšiu časť pobytu ste bez mobilného telefónu, aby ste boli naplno v prítomnom okamihu.

Termín prvého pobytu: 01.07.2021 - 08.07.2021

Prihlášku s krátkym motivačným emailom je možné poslať do 30.06.2021 na adresu vesmir@eyeopener.info

Sme radi, že nás podporujete :))

https://www.forbes.sk/ako-sa-spravne-rozhodovat-7-pravidiel-od-byvaleho-profesionala-v-pokri-a-menta...

https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/1992410-svet-bude-na-workshopy-chodit-do-dedinky-pri...

Miesto konania: https://eyeopener.info/centrum/index