SI ŠTUDENT? CHODÍŠ NA ŠKOLU v LV OKRESE? DOVŔŠIL/A SI 15-STY ROK ŽIVOTA? 
MÁŠ RÁD(A) PSYCHOLÓGIU, ŽIVOT? 

SI KREATÍVNY(A)? CHCEŠ ZAŽIŤ ŠK 2023/24 INAK?


Naše občianske združenie EYE OPENER S, o.z., ktoré sa stará o mentálnu prípravu reprezentácií vo futbale SR muži "A", SR "U21", v hokeji SR "U20", Janka Volka, nášho majstra Európy v šprinte, Ivana Buchingera, jednotky východoeurópskeho rebríčka MMA, v spolupráci so županom Bratislavského samosrpávneho kraja organizuje prednášky na stredných školách, v Indii program mentálenho nastavenia beží na 4 fakultách renomovanej DAVV Univerzity. Nášho programu sa zúčastania v blízkej dobe príslušníci zásahového komanda Prezídia Policajného zboru SR,

s radosťou privíta študentov LV okresu vo veku od 15 rokov na pobyty ako "brigádnikov a/alebo dobrovoľníkov" v našom centre mentálnej prípravy vrcholových športovcov a v našom projekte.

Zahŕňa: jedlo, pitie, program, sebarozvojové aktivity.

Odmena: 4 - 7 Eur / hodina podľa náročnosti práce.

Pomôžeš nám s administratívnymi či organizačnými prácami, so starostlivosťou o interér a exteriér nášho centra, s prevádzkou nášho centra, vykonávaním našej činnosti a budeš súčasťou nášho programu ako naši vrcholoví športovci, top manažéri, umelci, biznismeni, politici bez akýchkoľvek nákladov. Pobyt je zameraný na zvýšenie koncentrácie, pozornosti, výdrže, stability, život v prítomnosti. Ak vieš niečo čo iní nevedia, možno sa nám hodí takáto pomoc a získaš prax vo svojom obore (grafickí dizajnéri, umelci, zdravotníci).

Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu. Upozorňujeme, že väčšiu časť pobytu si bez mobilného telefónu, aby sme boli(a)naplno v prítomnom okamihu.

Prihlášku s krátkym motivačným emailom je možné poslať na adresu vesmir@eyeopener.info.


 Ak budeš mega šikovný(á), môžeš zažiť veľmi zaujímavý školský rok 2023/24.

Sme radi, že nás podporujete :))

https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/1992410-svet-bude-na-workshopy-chodit-do-dedinky-pri...

Miesto konania: https://eyeopener.info/centrum/index

https://www.youtube.com/watch?v=za08uHRs7Qg
[https://www.youtube.com/watch?v=bFM5_tLuXe4
[https://www.youtube.com/watch?v=K6VL0eaXNJY