Centrum pre mentálny koučing a životný štýl top športovcov “EYE OPENER” sa nachádza v blízkosti kúpeľného mesta Dudince. Táto oblasť sa vyznačuje vyše 200 slnečnými dňami v roku. 

Hľadáme dobrovoľníkov na brigádu u nas v centre mentálnej pripravy vrcholovych sportovcov v Hontianskych Trstanoch (20 km od Levic, 9 od Dudiniec) 

Sme poctivá nezisková organizácia spolupracujúca s vrcholovymi sportovcami pôsobiacimi po celom svete, s umelcami z Európy, korporáciami. Zabezpecujeme me prednasky na Univerzite v Indii ale aj na stredných školách na Slovensku (aktualne v BSK a TSK, ale začali sme rokovania s ministerstvom školstva SR o celoplošnom vzdelávaní učiteľov a žiakov stredných škôl).

Pre žiakov stredných a studentov vysokých škôl máme zaujímavú ponuku. 

My Ti ponukame pitný režim a stravu (používame bio suroviny), ubytovanie (mame 3 hostovske izby s kapacitou 6 osôb), cestovné

Nam treba pomoct okolo centra, v centre s poriadkom, na záhrade so zeleninou a ovocím, na internete, s kancelárskymi prácami, knižkami, workshopmi, venčenie 2 úžasných Stredoaziatov Lorana a Zary .... :)

Tiez mozes vdaka nam zažiť neskutočný zážitok ako napriklad vstup na koncert ci festival, stretnutie s osobnosťami, s ktorymi spolupracujeme a moznost zúčastniť sa workshopov s Dagom Palovičom bezplatne, vstupy na vybraté športové podujatia a podobne :)

V pripade
záujmu napis na vesmir@eyeopener.info alebo na instagrame @otvoroci.sk :) posli nam motivačný email a ak nas oslovi, dohodneme sa kedy co a ako :)